Bez kategorii

Kilka słów o mnie …

Witam 🙂

Jestem Krzysztof. Mieszkam sobie w Stargardzie, niedaleko Szczecina.

Na co dzień pracuję w korporacji (takiej zagramanicznej), a fotografią zajmuję się w wolnym czasie, aby choć na chwilę, wyrwać się z domu.

Pierwszy taki konkretny aparat kupiłem, gdy urodziła się moja córka (wiem, mało oryginalne, ale tak było). Wcześniej miałem jakieś tam amatorskie na kliszę, ale tak naprawdę, moja przygoda zaczęła się w roku 2015, gdy zakupiłem lustrzankę. Wtedy to na poważnie, zacząłem interesować się, procesem powstawania zdjęcia.

Staram się na bieżąco zgłębiać tajniki fotografii, zaliczyłem kilka internetowych kursów. Na dzień dzisiejszy, najbardziej interesuje mnie fotografia koncertowa i lifestyle.

Podczas sesji staram się tworzyć dobrą atmosferę, która sprawia, że obie strony czują się komfortowo. Priorytetem zdjęć jest zawsze 100% zadowolenia moich klientów, aby mogli tworzyć swój pozytywny wizerunek w internecie oraz prasie.

Mówi się, żeby nie robić nic za darmo … Ja jestem innego zdania. Zrobiłem kilka fotek zespołom, które występowały w moim mieście. Z niektórymi znałem się osobiście, większość poznałem właśnie dzięki temu, że wbijałem z aparatem na ich koncerty.

Dobro powróciło w 2019 roku, gdy robienie tego, co się kocha i zdjęć za darmo, zostało zauważone i docenione. Nawiązałem współpracę z internetowym Radio-ElitaCafe, dzięki czemu mam możliwość, doskonalenia się w dziedzinie fotografii koncertowej. Przydaje się to szczególnie na ślubach, gdzie warunki, zazwyczaj są równie spartańskie, jak w klubach i salach koncertowych.

Co będzie dalej … czas pokaże. Może uda się dopisać kilka ciekawych akapitów do tego, co powyżej …

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!