Mirosław Maciej Maleńczuk

W dniu 2.03.2018 w Stargardzkim Centrum Kultury, odbył się koncert artysty, który zabrał swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego iminimalistycznego grania. Przypomniał historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.

Jak sam powiedział, jego życie dzieli się na dwa etapy : ten przed Stargardem i ten po Stargardzie. Spędził u nas trochę czasu po tym, jak odmówił odbycia służby wojskowej. Pomiędzy kolejnymi utworami, artysta wspominał czasy swojego pobytu w Stargardzie i opowiadał sporo zabawnych historii z tym związanych.

Nieoczekiwanie, ku zadowoleniu publicznośći, drugą gwiazdą wieczoru został Jarosław.

https://www.facebook.com/pg/PracowniaFotoPress/photos/?tab=album&album_id=9613472706

 

Dice – „Nowy Świt” (2018)

Jakiś czas temu, miałem przyjemność, uczestniczyć w sesji zdjęciowej, zorganizowanej przez stargardzki zespół Dice. Troszkę wody w rzece już upłynęło od tego czasu, ale z wiadomych względów, do pej pory, było to trzymane w tajemnicy. Zdjęcia wykonane w czasie sesji, ozdobią okładkę trzeciej płyty zespołu.

Jednak dzień premiery płyty zbliża się wielkimi krokami (23.02.2018), w związku z tym, coraz więcej informacji na jej temat, zaczyna pojawiać się w internecie. Między innymi zdjęcia, które wykonałem podczas sesji, wspólnie z moim kolegą Michałem Kucyrka.

Zapraszam do śledzenia profilu zespołu Dice na portalach facebook i youtube, gdzie na bieżąco, pojawiają się nowe informacje, na temat trzeciej płyty …

https://www.facebook.com/dicepl

https://www.youtube.com/channel/UCtaUCGG9-xWUQPtTKsyM9EQ